Striptíz: nezabudnuteľný zážitok a originálny darček v jednom

Chystáte oslavu a hľadáte originálny darček? Ste na správnom mieste. Profesionálny striptiz je výnimočný zážitok, a to nielen pre oslávenca.

Keď je práca potešením

Naša agentúra je na trhu 12 rokov. Začínali sme s jednou stripterkou a jedným stripterom, ktorí chodili tancovať po blízkom okolí. Dnes má naša agentúra striptérok viac, vystupujeme po celom strednom a západnom Slovensku, ale aj v mnohých kútoch východného Slovenska. Sme jediná agentúra, ktorá má takýto široký záber. Máme množstvo trvalých i nových klientov. Sme vďační, že práca, ktorá nás baví, dáva zmysel, a že máme dobré recenzie od zákazníkov. Zákazníci sa k nám vracajú opäť radi, či už na rozlúčky so slobodou, narodeniny, oslavy, firemné večierky alebo len tak pre potešenie. Obľúbené sú aj naše vystúpenia na chatách, neďaleko mesta Žilina, najmä obec Terchová.

Pre nás je spokojný zákazník najväčšia radosť. Keď počujeme vetu: „Odporučil mi vás kamarát, ktorému ste boli vystupovať…“, vždy to poteší naše vedenie aj našich tanečníkov. Alebo keď si klienti žiadajú konkrétne dievča, pretože mali viacero tanečníčok z rôznych agentúr, ale tá naša sa im zapáčila najviac.

Striptíz pobaví všetkých prítomných

V posledných rokoch sa stal striptiz veľkým trendom. Pútavé vystúpenie v podaní profesionálov, prezlečených do rôznych kostýmov, nenechá nikoho chladným. Originálne prekvapenie pomôže rozprúdiť krv v žilách aj „ľadovým kráľovnám“ a obmäkčí aj tvrdých chlapov. Navodí príjemnú, uvoľnenú atmosféru a zábava sa môže začať. Z darčeka pre oslávenca tak môžu mať potešenie aj ostatní, ktorí sa oslavy zúčastnia.

Čo je vlastne striptíz?

Už keď počujeme samotné slovo striptiz, vyvoláva to v nás vzrušenie, zvedavosť či nervozitu. Mnohí z nás ho už niekedy zažili, počuli o ňom v médiách alebo od známeho. Niektorí z vás si možno pomocou takejto predohry vyskúšali spestriť sexuálny život v partnerskom vzťahu. Slovník definuje pojem striptiz ako „sexuálne dráždivé postupné obnažovanie sa pred divákmi.“  Alebo tiež erotický tanec, v ktorom sa umelec postupne vyzlieka zvodným spôsobom, či už úplne, alebo čiastočne.

Výnimočný umelecký zážitok

V skutočnosti je striptiz naozaj druh umenia, ktoré je jedinečné a neopísateľné. Každé vystúpenie je o umení a koľko je umelec (striptér, striptérka) schopný do tohto umenia vložiť, je zakaždým iné. Iné pohyby, iné umelecké prvky, iný podtón prezentácie. Počas vystúpenia hrá príťažlivá hudba, na ktorú má umelec vymyslenú určitú choreografiu. Byť dobrým umelcom však vyžaduje roky prezentácie, roky vystupovania. Či už je to krása, alebo schopnosť predať sa, ide o určitý druh vášne. Pri profesionálnom striptize môžete vždy počítať s výnimočným erotickým zážitkom.

Striptíz pre každú príležitosť

So striptizom sa dnes môžete najčastejšie stretnúť v baroch, nočných kluboch alebo na diskotékach. Naša profesionálna agentúra vám však zaručí nezabudnuteľný umelecký zážitok aj v pohodlí vášho domova, v súkromí na chate alebo v ďalších priestoroch, ktoré vám budú vyhovovať pri oslavách a iných príležitostiach. Oslava narodenín, menín, rozlúčka so slobodou, silvestrovský večierok alebo len tak pre pobavenie v kruhu priateľov. Striptiz môže byť aj príjemným spestrením firemného večierku. Agentúra Magic Strip má však v ponuke aj také jedinečné vystúpenia, ako je lesbo show alebo vibrátor show.

1. Dámsky striptíz

Už samotný názov hovorí, že ide o umelecký zážitok, ktorým nám predstavuje dáma, slečna, žena. Každá stripterka má svoj vlastný štýl prejavu. Jedna sa zameriava na ladné pohyby, druhá sa sústredí na tanec, ďalšia zase na vytvorenie pocitu show zážitku. Prezentácia seba je vždy iná a vždy jedinečná. Každá striptérka má viac šiat alebo rôznych druhov oblečenia, ktoré si vie prezliecť podľa typu vystúpenia a chuti zákazníka. Rada si kostýmy strieda a s nadšením vyrába nové, zaujímavé veci, ktoré sú žiadané od zákazníka.

Dámsky striptiz je žiadaný hlavne na rozlúčkach so slobodou, oslave narodenín, menín alebo len tak pre potešenie oka. Nás, ako profesionálnu agentúru, si ľudia často objednávajú na chatu, domov, do podniku či iných firemných priestorov. Vždy vyhovieme požiadavkám zákazníka. Každú stripterku dovezie profesionálny šofér vždy na vopred dohodnuté miesto v presne dohodnutý čas.

2. Pánsky striptíz

Je určený na pohladenie každého oka. Objednávajú si ho tak ženy, ako aj muži. Toto umelecké vystúpenie nám predvádza muž, na ktorého krásne vypracované telo je príjemné sa pozerať, pretože je čo obdivovať. Možnosť vidieť, ako každý sval pracuje pri pohybe, je vzrušujúce, krásne a zmyselné. Stripter má rôzne kostýmy, ale medzi najobľúbenejšie patrí policajná uniforma, ktorá pôsobí elegantne. Povedzme si na rovinu, ktorá žena by netúžila po tom, aby ju spútal krásny policajt :)? Striptér má vždy pripravený nejaký druh prekvapenia, ktorý je špecifický podľa typu vystúpenia. Hudbu, ktorá ho sprevádza počas vystúpenia, má pripravenú na USB kľúči. Je precízne spracovaná, aby umocnila daný umelecký zážitok. Stripter príde na vystúpenie sám bez šoféra.

3. Lesbo show

Veľa klientov si žiada lesbo show, lebo ich láka pohľad na dve krásne ženy, ktoré sa vzájomne vyzliekajú a maznajú. Striptiz a vzájomné maznanie dodávajú vystúpeniu jedinečnú atmosféru estrogénu a vášne. Je vzrušujúce vidieť dve krásne ženy, ktoré sa zmyselne hladia a pozerajú na seba s prvkami erotiky… Ženy sa nežne dotýkajú a bozkávajú, krásne prezentujú ženskú vášeň. Názorne predvádzajú rôzne erotické polohy, ktoré túži vyskúšať každý muž. Ženský jazyk prechádza po rôznych kútikoch tela druhej striptérky. V každom mužovi to vyvoláva túžbu a divoké fantazijné predstavy. To musíte vidieť! Stripterky presne vedia, čo mužské oko túži vidieť.

4. Vibrátor show

Naša agentúra má v ponuke ako novinku aj túto jedinečnú show. Predvádza ju jedno dievča, ktoré sa ladnými pohybmi pohybuje medzi mužmi, dráždivo ich hladí a zvádza zvodnými pohľadmi. Po tejto úvodnej zoznamovacej ukážke zo seba postupne zhadzuje jednotlivé kúsky oblečenia, pričom jej muži vždy radi a ochotne pomôžu.

A tu prichádza na rad krásny zlatý vibrátor. V tme s jemným podsvietením miestnosti sa nádherne odráža jeho zlatá farba a stripterka si ním jemne prechádza po tele. Sem-tam prejde po ňom jazykom a zľahka ho oblizne. Každý muž v miestnosti  túži držať tento vibrátor a minimálne ním môcť prejsť po tele ženy. Jeho vibrácie vyvolávajú zimomriavky po tele stripterky.

Bez hudby to nie je ono

Striptíz je o potešení oka, ale aj o istej dávke vzrušenia, ktorú človek nenájde len tak hocikde. A vzrušenie dokáže správne vystupňovať vášnivá sexi hudba. Každé vystúpenie je tematické a hudba k nemu je dôkladne pripravená. Vyberá sa podľa najnovších trendov. Kvalitne vybraná a zmixovaná hudba dáva striptizu tú čerešničku na torte. Veď čo môže byť krajšie, ako keď sa stripter alebo stripterka zmyselne vlní podľa tónov hudby.

Každý tanečník má svoju vlastnú hudbu. Tú, ktorá mu sedí k typu vystúpenia a tanečným prvkom choreografie. Dĺžka vystúpenia závisí od druhu vystúpenia, zvyčajne okolo 15 až 20 minút. Samozrejme, dá sa dohodnúť aj na dlhšom vystúpení podľa potrieb a požiadaviek klienta. Či už je to striptiz na chate, alebo v priestoroch podniku, hudba musí byť vždy zvládnutá na 100 percent.

UA-210577649-1