Kostýmy a zmyselné oblečenie

Každý striptér alebo striptérka dobre vie, aké náročné je zohnať vhodný kostým, ktorý sedí presne na telo.

Na mieru

Všetci, ktorí pracujú v oblasti striptízu, či už je to striptér, alebo striptérka, by si mali vedieť vybrať a poskladať vhodný kostým. Veď ak chce byť v kostýme očarujúci a sexi, kostým musí sedieť presne, bez odčnievajúcich častí na tele. Nech už ide o kostým z látky, z latexu alebo z kože, každý kostým musí byt priliehavý a presne na mieru.

V našom priemysle chodíme často ku krajčírke, riešime úpravy a vhodné kostýmy do budúcnosti. Ide najmä o tematické oblečenie pre dané ročné obdobia (Vianoce, Mikuláš, Nový rok), narodeniny alebo rozlúčku so slobodou v tematike, ktorú má klient danú. Napríklad oblečenie v bielom, policajná akcia alebo akcia, ktorá je nečakaná a improvizuje sa podľa miesta a ročného obdobia v daný deň.

Úpravy sú nevyhnutné

Nakoľko sa stáva, že sa oblečenie poškodí pri vystúpení alebo ho poškodí klient nevhodným zaobchádzaním, často je potrebné riešiť opravu a prerábanie kostýmu. Každý týždeň sledujeme na internetových stránkach na to určených nové kostýmy, alebo tiež ponuku v obchodoch, ako by sa dali vyskladať vhodné kostýmy na danú tematiku. Máme veľa pozitívnych ohlasov na kostýmy a takisto aj množstvo požiadaviek od klientov na nové kostýmy, ktoré by ich v budúcnosti potešili.

Keďže cestujeme často na striptiz po celom Slovensku, musíme mať pri sebe viacero striptízových kostýmov. Stripter pri svojom vystúpení robí množstvo premetov, zdvíhačiek žien na ruky, prehadzovania žien, tak sa oblečenie často poruší pri rýchlych a trhavých pohyboch. Stripterky zas pri vystúpení veľa tancujú a ležia na zemi, tak sa ich oblečenie rýchlo zašpiní a opotrebuje. Často sa musí vyčistiť v špecializovaných čistiarňach alebo je potrebné daný kus vymeniť za iný. Preto je vhodné, aby bol kostým poskladaný z viacerých častí, ktoré sa dajú vymeniť v prípade poškodenia. Rovnako sa to môže stať aj striptérke pri rôznych ladných pohyboch na zemi. Keď leží, často sa kostým roztrhne o sklo na zemi alebo o roh stoličky, prípadne iný ostrý predmet.

Populárne akcie plné vzrušenia

V ročnom období, akým je jeseň, máme vždy veľa objednávok na zimu. Populárne sú najmä mikulášske a vianočné večierky, ktoré sú veľmi zaujímavé. Striptíz s vianočnou tematikou je od našich klientov veľmi žiadaný. Veď kto by sa nepotešil, keď príde za ním sexi Mikuláš a sexi čertica? Alebo zvodný anjel a čert. Vianočné a mikulášske večierky sú vždy nabité vôňou punču a dýchajú atmosférou blížiacich sa Vianoc. Rovnako je obľúbený sexi Mikuláš, ktorý príde a prinesie očarujúci darček a prekvapí každého, kto je v sále. Či už je to anjel s krídlami alebo čertica v podväzkoch, je to krásna show.

Tak isto vibrátor show, ktorú máme v ponuke ako novinku – je zmyselná a čertica s krásnym vibrátorom v ruke je priam divoká predstava striptízovej show. Lesbo show, ktorú vyžadujú zákazníci, je v našej ponuke tak isto v tematike Vianoc. Krásna čertica a zvodný anjel sa spolu jemne hrajú a dotýkajú vo vlnách sexi hudby a užívajú si pohľady divákov, ktorí tlieskajú a povzbudzujú striptérky.

Na vašom názore nám záleží

Naša agentúra pracuje dlhé roky v prípravách striptízu a prípravách večierkov. Vždy nám záleží na spokojnosti klientov. Spokojnosť zákazníka po striptize je u nás na prvom mieste. Radi počúvame dobré a milé recenzie od ľudí, ktorí sa nám ozvali alebo ktorí nás odporučili na prípravu večierka.

UA-210577649-1